Punkt Przedszkolny

Grupa Pszczółek liczy 23 dzieci,

wśród których jest 8 dziewczynek i 15 chłopców

w wieku 3 i 4 lata.

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Przedszkolaki bardzo lubią wszelkiego rodzaju prace plastyczne. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie przedszkolnej. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek, rymowanek. Bardzo lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi, spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Wychowawczyni grupy:

mgr Magdalena Sulej