Sprawozdanie październik 2023

Utworzono dnia 16.10.2024

Październikowy spacer po Laboratorium Przyszłości W październiku nasi uczniowie wzbogacili się o nowe doświadczenia z realizacji licznych przedsięwzięć zrealizowanych dzięki zasobom pochodzących z projektu „Laboratoria Przyszłości”. Dzięki wykorzystaniu aparatu oraz kamery na zdjęciach został uwieczniony apel pt. „Moja bezpieczna droga do szkoły”, występy uczniów z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Dzień Papieski, Konkurs Recytatorski, który odbył się w GOK w Kłoczewie, uroczystość Ślubowania klasy I w Muzeum H. Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej, wycieczka klas IV-VIII do Siedlec oraz „Dzień Spódnicy” z inicjatywy Samorządu Szkolnego. Niektóre wydarzenia odbyły się również z wykorzystaniem laptopa oraz sprzętu nagłaśniającego. Dzięki zasobom pracowni w klasie I powstała makieta przestrzenna jesiennego lasu, a klasa V wykonała wiązanki na akcję „Szkoła Pamięta”. Dzięki akcesoriom kuchennym i „małym AGD” zakupionym w ramach programu, uczniowie klasy VII na lekcji Wiedzy o Społeczeństwie planowali własną karierę zawodową, przedszkolaki wykonały zdrowe sałatki warzywne i koktajle owocowe, klasa V wykonała maślane ciasteczka, natomiast na zajęciach z rewalidacji w kl. VII odbyło się pieczenie gofrów. Wykorzystując okulary Class VR oraz aplikacje uczniowie klas VII i VIII mogli w inny sposób zaplanować swoją przyszłość edukacyjno-zawodową, klasa IV w interesujący sposób podsumowała zdobyte wiadomości z przyrody, a uczniowie klasy V oglądali mapę świata oraz układali kontynenty z puzzli wydrukowanych w drukarce 3D. Z okazji Halloween w drukarce 3D zostały także wykonane breloczki dla każdego ucznia z klasy IV-VIII, klasa V wydrukowała foremki do ciastek, a w klasie IV odbyła się „straszna” lekcja matematyki. Natomiast uczeń klasy IV wykonał długopisem 3D halloweenowe ozdoby na okno. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii. Do zobaczenia w listopadzie!

Utworzono dnia 16.10.2024, 21:09