Sprawozdanie czerwiec 2024

Utworzono dnia 17.10.2024
Czerwcowe Laboratoria Przyszłości.
W czerwcu uczniowie naszej szkoły jak zwykle wykorzystywali pomoce zakupione w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Sprzęt nagłaśniający, laptop oraz aparat posłużyły do organizacji Uroczystego Zakończenia Roku Szkolnego 2023/2024. Aparat z funkcją nagrywania uwiecznił na zdjęciach także IV Rajd rowerowy „Śladami Henryka Sienkiewicza” do Okrzei oraz Szkolny Dzień Dziecka. Przedszkolaki z Punktu i Oddziału Przedszkolnego wyruszyły w wirtualną podróż po różnych zakątkach świata w okularach ClassVR. Na zajęciach specjalistycznych uczniowie klasy VI pracowali nad podniesieniem stopnia koncentracji uwagi oraz budowaniem kompetencji kreatywnych, dzięki czemu powstał sterowany samochodzik i wiatrak z klocków lego. Tworzyli także prace z wykorzystaniem długopisów 3D. Dziewczynki z klasy IV zaś na zajęciach Akademii Wyobraźni na szydełku wykonały podkładki pod filiżanki, wykorzystując różnobarwne włóczki i maty.
Życzymy słonecznych, bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Utworzono dnia 17.10.2024, 10:08