12 czerwca 2026 r. o godz. 10:00 nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”. Głównym celem tej inicjatywy jest budowanie pozytywnego wizerunku czytania tak, by książka w szkole nie kojarzyła się z obowiązkową lekturą, lecz z czymś przyjemnym.
Podczas akcji wręczone zostały uczniom dyplomy za udział w charytatywnej zbiórce książek organizowanej przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.
