26 maja 2026 r. uczniowie klasy IV przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. To był dzień pełen emocji, skupienia i ważnych drogowych wyzwań. Egzamin składał się z trzech części: zajęć z pielęgniarką szkolną z zakresu udzielania PPP, egzaminu teoretycznego i egzaminu praktycznego. Podczas egzaminu czwartoklasiści mogli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, znaków drogowych oraz zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Nad prawidłowym przebiegiem części praktycznej czuwał funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Rykach st. post. #PatrycjaSkwarek, która przypomniała uczniom, jak ważne jest bezpieczeństwo i odpowiedzialność na drodze i wychowawca klasy IV Małgorzata Bienias. Egzamin z wynikiem pozytywnym ukończyli wszyscy uczniowie. Nie zabrakło również miłych niespodzianek. Uczniowie otrzymali bezpieczne gadżety i elementy odblaskowe, które z pewnością pomogą im być bardziej widocznymi i bezpiecznymi uczestnikami ruchu drogowego. Serdecznie dziękujemy #PolicjaRyki, #MałgorzacieBienias za poświęcony czas i profesjonalne wsparcie. Gratulujemy wszystkim młodym uczestnikom ruchu drogowego, życzymy szerokiej drogi oraz zawsze bezpiecznych podróży.
„Moje pierwsze prawo jazdy” – egzamin na kartę rowerową' 2026
Utworzono dnia 28.05.2026
Galeria
Utworzono dnia 28.05.2026, 21:36
