Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza z Oddziałami Przedszkolnymi w Goździe

Misja: Natura

Utworzono dnia 09.06.2026

3 czerwca 2026 r. uczniowie klas IV, V, VI i VIII uczestniczyli w „Misji: Natura”. Ta niezwykle interesująca lekcja przyrody odbyła się w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Sobieszynie i prowadzona była przez ekspertów przyrodników: Panią Małgosię Włodarczyk i Pana Marka Łukasiaka.

Podczas zajęć uczniowie mieli okazję obcować z przyrodą, obserwować różnorodne gatunki zwierząt i roślin, poznając ich zwyczaje oraz rolę, jaką odgrywają w środowisku naturalnym. Profesjonalnie zaplanowane i przeprowadzone zajęcia w terenie pozwoliły zdobywać wiedzę w sposób łatwy i przyjemny. Uczniowie zostali zapoznani również ze specyfiką zawodu instruktora OEE. Bezpośredni kontakt z przyrodą i niezwykle ciekawe zajęcia wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczniów i okazały się nie tylko ciekawym, ale również bardzo wartościowym doświadczeniem.

Po części edukacyjnej przyszedł czas na wspólną integrację przy ognisku. Pieczenie kiełbasek, rozmowy i odpoczynek na świeżym powietrzu były doskonałym zwieńczeniem pełnego wrażeń dnia.

„Misja: Natura” to wyjątkowa lekcja, która pokazała, że najciekawsze zajęcia często odbywają się poza szkolną ławką. Dziękujemy pracownikom Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Sobieszynie za ciepłe przyjęcie, profesjonalne zajęcia i niezapomnianą „Misję: Natura”.

Galeria

Utworzono dnia 09.06.2026, 20:51

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2026 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 30

W poprzednim tygodniu: 55

W tym miesiącu: 186

W poprzednim miesiącu: 240

Wszystkich: 4146