10 czerwca w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli KRUS Ryki Kierownika Pana Sebastiana Leszko i Pana Grzegorza Olka na podsumowaniu Powiatowego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Wioski bez troski” 2026. Konkurs zorganizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, promował zasady bezpieczeństwa podczas pracy w rolnictwie oraz kształtował świadomość najmłodszych w zakresie odpowiedzialnych i bezpiecznych zachowań.
Etap powiatowy tegorocznego konkursu „Wioski bez troski” to ogromny sukces i wyróżnienie dla uczennicy naszej szkoły Emilki Beczek z grupy młodszej. Emilka została laureatką powiatu ryckiego zdobywając I miejsce. Brawo Emilko! Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali przepiękne pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy i dziękujemy uczniom za reprezentowanie naszej szkoły na szczeblu powiatu.
Serdecznie dziękujemy Kierownictwu PT KRUS Ryki za wysokie wyróżnienie pracy uczennicy naszej szkoły, cenne nagrody i dyplomy.
