Dzień Języków Obcych

Utworzono dnia 30.09.2024

W dniach 25 i 26 września w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Uczniowie klas I-VIII wzięli udził w grach językowych oraz prezentacji kultur krajów, których języki poznają. Została wykonana gazetka z kodami qr, która przenosiła uczniów do odkrywania różnych ciekawostek o krajach europejskich. Uczniowie mieli okazję brać udział w konkursie, w quizach wiedzy o językach, a także prezentować swoje umiejętności językowe w krótkich wystąpieniach w swoich klasach. Atmosfera była pełna radości i kreatywności, a uczestnicy z zapałem dzielili się swoimi doświadczeniami z nauki języków. Dzień Języków Obcych był wspaniałą okazją do rozwijania pasji językowych oraz integracji społeczności szkolnej!

Utworzono dnia 06.10.2024, 18:47

Licznik odwiedzin: